هتل های محبوب آمریکا

هتل های محبوب آمریکا

هتل استنلی کلرادو

نام این هتل هیچگاه در آمار هیجان آور ترین هتل های آفاق ثبات دارد.هتل استنلی محل اقامت استیون ادوین کینگ مشهور به استیون کینگ؛ نویسنده آمریکایی بیش از ۲۰۰ طریق ادبی در مبنا بیم و فكر سودا احتیاط پردازی نیز بوده است. جدید جلوه های متعددی چسبیده با ارواح و شکارچیان آن درهتل به عرضه گذاشته شده است و غزارت از مهمانان تمنا توقف در خانه عده ۲۱۷، همچنین اتاقی که کینگ در سال ۱۹۷۴ در آن محضر داشت را میدهند.

خانه مارشال

این هتل ساخته شده به سال 1851 ، قدیمی ترین هتل در ساوانا است که البته پیش از آن ،در جریان جنگ داخلی یک بیمارستان بوده است . طی یک زمستان سرد و سخت ، کارکنان بیمارستان را به جای دفن اجساد در اعماق زمین ، مجبور به دفن اعضا قطع شده بدن قربانیان زیر کف پوش های ساختمان کردند. پس از آن گزارش هایی از دیده شدن ارواح سرگردان با لباس های نظامی، قطع و وصل شدن بی دلیل چراغ ها و شیر های آب و قفل شدن در یکی از حمام ها از داخل ثبت شد. حتی کارکنان هتل مجله ای از خاطرات عجیب و غریب و در عین حال ترسناک مهمانان تهیه کردند.

هتل دل کورونادو شهر کورونادو در ایالت کالیفرنیا

در سال 1892 مهمانی جوان به نام کیت مورگان در این هتل اتاق گرفت اما هیچ گاه از آن خارج نشد! گفته میشود که ساختمان هتل هنوز هم در تسخیر روح این زن است. تعداد زیادی از کارکنان هتل و حتی مهمان ها نیز وقایعی نظیر تغییرات غیر قابل قبول دما، صدای قدم زدن و صدا های ضعیف را گزارش داده اند.

هتل بنسون شهر پورتلند در ایالت اورگن

گفته می شود هتل بنسون توسط روح مالک قبلی هتل ؛ سیمون بنسون تسخیر شده است . تعداد زیادی از کارکنان روح وی را در پوشش یک کت و شلوار تیره در حال پرسه زدن در سالن های هتل دیده اند.

هتل دریسکیل شهر آستین ایالت تگزاس

این هتل نیز از اتفاقات مشابه عجیب و غریبی که در دیگر هتل های معرفی شده می افتد ، بی بهره نمانده است. گزارش هایی از رویت اشکال ارواح مانند ، صدا های عجیب و باز ماندن شیر های آب علاوه بر محیط هراس انگیز هتل دریسکیل ثبت شده است.

هتل روزولت لس آنجلس

این هتل هزینه ی ساختی 2.5 میلیون دلاری داشته است و گفته می شود که خانه اشباح بازیگران معروفی است . عده زیادی از مهمانان مشاهده انعکاس چهره مریلین مونرو در آینه اتاق 1200 را گزارش کرده اند . شاید بتوان گفت هتل روزولت بخش بزرگی از محبوبیت خود را مدیون همین اتفاقات غیر معمول است!

هتل مونت لئون شهر نیواورلئان

خود این شهر سابقه درخشانی در اتفاقات غیر معمول دارد و هتل هایش نیز قلب این گونه وقایع هستند . این هتل تبدیل به یکی از محبوب ترین مکان های توریستی شبح زده شده است و حتی در سال 2003 توسط انجمن بین المللی تحقیقات ماورا الطبیعه نیز مورد بازدید قرار گرفته است . آسانسور ها در طبقات خاصی به طور ناگهانی متوقف می شود و در رستوران نیز مداوم و بدون دلیل باز و بسته می شود.