آنچه برای سفر به گرجستان باید بدانیم

آنچه برای سفر به گرجستان باید بدانیم

گرجستان یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری می باشد که آثار باستانی و مناظر طبیعی آن شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر اطلاعاتی درباره گرجستان می خواهید با همراه شوید.. آنچه برای سفر به گرجستان باید بدانیم!

چه زمانی به گرجستان سفر کنیم؟

شما می توانید برای سفر به گرجستان در هر زمانی از سال برنامه ریزی کنید. به طور عمده،زمستان در گرجستان بهترین زمان سفر برای اسکی در گوادوری و باکوریانی می باشد. در بهار، گرجستان پر از گل و شکوفه است و در پاییز و تابستان مراسم برداشت همراه با جشن و فستیوال برگزار می شود. در طول سال روزهای مقدس بسیاری وجود دارد که تعطیل رسمی ست. همه اینها به شما می گوید که گرجستان در تمام طول سال برای سفر مناسب است.

ویزا

ورود بدون ویزا به گرجستان به مدت 90 روز برای شهروندان 95 کشور امکانپذیر است. اگر می خواهید یک ویزای توریستی برای گرجستان بگیرید، باید به سفارت گرجستان درخواست بدهید یا فرم درخواست ویزا را از کارشناسان ما بخواهید و در سایت مربوطه آن را تکمیل کنید. گرجستان کشوری ست که با آغوش باز از گردشگران استقبال می کند و روند تهیه ویزا به آسانی انجام می شود.

دارو و واکسیانسیون

هیچ واکسیناسیون اجباری برای ورود به گرجستان وجود ندارد. مثل هر کشور دیگری، در گرجستان یک سری محدودیت برای مصرف داروهای شخصی وجود دارد. که مربوط به مواد مخد می شود.

راه های رسیدن به گرجستان

چهار راه اصلی برای ورود به گرجستان وجود دارد. راحت ترین راه پرواز به تفلیس، پایتخت گرجستان می باشد. همچنین می توان با قطار از شهرهای همسایه، آذربایجان و ارمنستان به این کشور سفر کرد. علاوه بر این میتوان با ماشین از روسیه، آذربایجان، ارمنستان و ترکیه به گرجستان رفت. علاقمندان به راههای دریایی میتوانند از سوچی روسیه به گرجستان بروند. در راهنمای سفر به گرجستان اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد..

گشت و گذار در گرجستان

سیستم حمل و نقل در گرجستان بسیار توسعه یافته می باشد. میتوان با هواپیماهای کوچک، قطار سریع شبانه و اتومبیل به مناطق مختلف کشور سفر کرد. کارشناسان ما در زمینه دیدنی های گرجستان و آدرس آن شما را راهنمایی خواهند کرد.

اقامت در گرجستان

هتلهای گرجستان انواع گزینه ها را برای اقامت به مسافران ارائه می کند. شما میتوانید لوکس ترین هتل ها و مهمانخانه های ارزان را در تفلیس ، پایتخت شهری گرجستان و باتومی، پایتخت توریستی گرجستان پیدا کنید. با ما تماس بگیرید تا بهترین گزینه را برای رزرو تور گرجستان به شما معرفی کنیم.